DAGMARA I PIOTR – REPORTAŻ ŚLUBNY + SESJA PLENEROWA

by piqsell

2016.08.07 Daga i Piotrek PLENER_000

Kolejny czerwiec… i choć tyle się u nas dzieje, czasem lubimy cofnąć się wstecz i powspominać! Na prawdę mamy szczęście do ludzi 🙂 Nieustannie tworzą się kolejne historie niezwykłych Par, którymi niebawem będziemy się dzielić – a dziś chcielibyśmy dać Wam trochę słońca i uśmiechu od Dagi i Piotrka!

MARYSIA & MARKUS – REPORTAŻ ŚLUBNY – FRANKFURT

by piqsell

2015.08.08_Marysia&Markus_001

Takich weekendów się nie zapomina!! Ta sobota w nadmeńskim Frankfurcie należała do wyjątkowo gorących… Po wydostaniu się z lotniska marzyłam o zimnym prysznicu i jakiejkolwiek szansie na wiatr, który przedmucha to miasto. 37 C w gęstym centrum to nie lada wyzwanie, zwłaszcza dla wszędobylskiego fotografa. Ale nie możemy narzekać na brak szczęścia, bo zbawienny powiew świeżości uratował całą imprezę.. A wiało na nie byle jakim tarasie w kilkupoziomowej restauracji Oosten nad samym Menem. Marysia i Markus wzięli bardzo tradycyjny ślub w kościele, ale dalsza część imprezy mocno odbiega od standardów 😉 Czy podoba Wam się taki klimat przyjęcia? bo nam bardzo 🙂

Zapraszamy!

PAULINA & MICHAŁ – REPORTAŻ ŚLUBNY + SESJA PLENEROWA

by piqsell

Natalia&ErnestDec00

Dziś biegniemy do Was z informacją, że zdjęcia Pauliny i Michała ukażą się w jesiennej edycji książki pod patronatem Bridelle wypełnionej po brzegi ślubnymi inspiracjami!

OLA & WOJTEK – FOTOGRAFIA ŚLUBNA – PAŁAC ROZALIN

by piqsell

2015.08.08_Ola&Wojtek_000

Dziś zapraszamy Was na ślub Oli i Wojtka. To zupełnie inna propozycja ślubu w plenerze! Elegancja owiana lekką leśną nutą przewija się w przepięknych dekoracjach oraz niezwykłych kwiecistych kompozycjach przygotowanych przez WONNA NOVA. W klimat takich uroczystości doskonale wpisuje się Pałac Rozalin, w którym można zorganizować coś więcej niż tylko zwyczajne przyjęcie… Sami zobaczcie jak Ola i Wojtek z dbałością o każdy szczegół pieczołowicie zaplanowali swój wymarzony dzień ślubu. W powietrzu czuć, że to dusze artystyczne 🙂 tym bardziej cieszymy się, że powierzyli nam odpowiedzialną rolę – fotografa ślubnego! dziękujemy 🙂

MARTA & ŁUKASZ – FOTOGRAFIA ŚLUBNA

by piqsell

2015.07.11_Marta&Łukasz_001

Mieliśmy przyjemność po raz kolejny pojawić się w Pałacu Zdunowo i szczerze mówiąc uwielbiamy tamtejsze śluby plenerowe! Samo otoczenie sprawia, że można poczuć się w tamtym miejscu wyjątkowo dobrze. W połączeniu ze świetnie przygotowaną dekoracją oraz urodą pałacu fotografia ślubna nabiera zupełnie innego wyrazu. Te szczegóły są ważne, ale to nie wystarczy… na pewno wspomnieć tu trzeba o Marcie i Łukaszu, dzięki którym ich zdjęcia ślubne są naładowane pozytywną energią. To ludzie wpływają na to jak wibruje atmosfera dookoła.

Ten wyjątkowo zorganizowany dzień to również zasługa profesjonalnej obsługi zapewnionej przez konsultantki ślubne z Krainy Ślubów!  

ROKSANA & MATEUSZ – REPORTAŻ ŚLUBNY

by piqsell

Roksana_i_Mateusz_001

Postanowiliśmy cofnąć się mocno w czasie i wracamy do wspomnień zeszłorocznej uroczystości Roxi i Mateusza 😉 Tego wieczoru wulkan energii wybuchł na dobre, szampan tryskał strumieniami a prawdziwa zabawa nie miała końca.. Nie zabrakło też nostalgicznych momentów wytchnienia w blasku świecących neonów! Ciekawa to i mocna mieszanka emocji. Zapraszamy do rozbrojenia tykającej bomby 😉

PATRYCJA & FILIP – REPORTAŻ ŚLUBNY

by piqsell

Patrycja i Filip 000

summer time! to dla nas najbardziej intensywny czas. Całe lato biegnąc z aparatem w ręce spotykamy tylu wspaniałych ludzi, że nie sposób zatrzymać się nawet na chwilę… za nami wiele pięknych realizacji, przed nami obiecujący czas kolejnych niezwykłych spotkań!

KASIA I KRZYSIEK – REPORTAŻ ŚLUBNY

by piqsell

Pamiętamy smak tej pysznej kawy, którą piliśmy w pracowni u Kasi. Zupełny przypadkiem, bo akurat byliśmy w Lublinie kiedy to Kasia zadzwoniła z pytaniem o wolny termin. Udało się, dlatego w lipcu spotkaliśmy się ponownie! Wspominamy Wasz wielki dzień, wracamy do smaków i artystycznych wrażeń z pierwszego spotkania. Dziś wiemy, że wiele nas łączy! Czy to przypadek, że się poznaliśmy? 🙂

OFERTA 2019/2020

by piqsell

This gallery is protected. To view it, enter the password below:

MAJA I JAKOB – REPORTAŻ ŚLUBNY

by piqsell

Mamy szczęście do ludzi, którzy potrafią się bawić. Polsko-norwesko-duński mix to mieszanka zaskakująco wybuchowej energii! Dacie się porwać szaleństwom październikowej nocy? Zapraszamy!

Dzień ślubu organizowały i koordynowały – Ewa Wardęga oraz Paulina Sztenkiel z Krainy  Ślubów.

Filmową relację przygotował – Michał Smagor z MS Video Studio

DOŁĄCZ DO NAS NA F A C E B O O K ‘ U