W sercu południowy temperament. Głowa zwrócona na północ. Nieustannie w biegu, żeby każdy dzień był inny. Nie wiemy jak smakuje nuda. Za to wiemy jak smakuje życie pełne przygód! Czasem też lubimy spokój, który daje porządek myśli. Potem znów jest plan, nowa podróż, nowy przepis żeby życie smakowało bardziej. To proste rzeczy. Niewiele trzeba do szczęścia…

piqsell studio tworzy 2 profesjonalnych fotografów – Natalia i Ernest. Wszystkie zdjęcia dostępne na stronie i blogu są naszego autorstwa. W dziedzinie fotografii ślubnej działamy z wielką przyjemnością i naturalną swobodą. To wieloletnie doświadczenie i bogate portfolio sprawiają, że Pary które zapraszają nas do udziału w najważniejszym dniu ich życia oddają się w nasze ręce z pełnym zaufaniem i spokojem o wspaniałe efekty naszej współpracy. Każdy ślub jest wyjątkowy, inny niż wszystkie. Każda Para jest dla nas zupełnie nowym połączeniem dwojga ludzi, zawsze inspirującym. Każde zlecenie jest dla nas motywującym wyzwaniem, które traktujemy w sposób indywidualny.

Zapraszamy do współpracy!

Fotografia pojawia się w przeważającej części naszego życia, ale to nie wszystko… SHOPIQ to miejsce, które łączy kilka różnych naszych pasji. Na Antoniego 28 we Wrocławiu znajdziecie nas najczęściej. Chcielibyście poznać nas bliżej? Lubicie dobrą kawę? Zapraszamy na spotkanie!

piqsell studio – fotografia ślubna  I  reportaż ślubny  I  sesja plenerowa  I  sesja narzeczeńska  I  sesja brzuszkowa  I  sesje zagraniczne  I  sesja portretowa  I  fotografia wnętrz  I  fotografia kulinarna  I  fotografia biznesowa  I  architektura  I  design

WROCŁAW I POLSKA I …?

Marysia i Markus o nas:

Nasz ślub i wesele odbywało się w sierpniu 2015 roku we Frankfurcie nad Menem. O udokumentowania tego bardzo szczególnego dnia poprosiliśmy Natalię&Ernesta po wcześniejszym zapoznaniu się z ich fotografią na piqsell.pl.
Z wyników naszej współpracy jesteśmy niezwykle zadowoleni – Natalia jest nie tylko przemiłą i uroczą osobą, ale tez fenomenalnym fotografem – uchwyciła niezwykle magiczne momenty, piękną scenerię i uwieczniła nasze najpiękniejsze wspomnienia, naszą rodzinę i przyjaciół 🙂 Ponadto cała organizacja i punktualność przed, po i w trakcie była bez zarzutu.
Bardzo jesteśmy za to wdzięczni Natalii i Ernestowi – polecamy ich gorąco!

Iza i Aidan o nas:

Jako że organizowaliśmy wesele z drugiego końca świata szukaliśmy osób, z którymi wymiana maili będzie sprawna, profesjonalna i rzeczowa. Takie też okazało się duo Natalia i Ernest, którzy w dniu naszego ślubu pojawili się oboje by udokumentować nasz dzień z każdej perspektywy. Bardzo subtelna i dyskretna para profesjonalistów, a do tego sympatyczni i życzliwi ludzie. Polecamy!

Kasia i Waldek o nas:

Decyzja o wyborze fotografa ślubnego jest niezwykle ważna, ponieważ to jakość tej pracy będzie długoterminowo definiować wspomnienia o tym wyjątkowym dniu. Wybierając fotografa zależało nam przede wszystkim na tym, aby zdjęcia oddawały autentyczny klimat tego dnia bez sztucznie zaaranżowanych sytuacji, póz czy uśmiechów. Wybór Piqsell był strzałem w dziesiątkę: Natalia okazała się osoba bardzo profesjonalna i jednocześnie serdeczną, dlatego praca z nią była przyjemnością. Profesjonalizm, dyskrecję oraz “szybkość” fotografki docenili również nasi goście. Zdjęcia są przepiękne, ponieważ udało się na nich uchwycić zarówno najważniejsze momenty ceremonii, jak i ulotne chwile jak wzruszenie czy uśmiechy na twarzach gości. Jeżeli zależy Wam na wyborze fotografa, który w rzeczywisty sposób uchwyci magię tego wyjątkowego dnia i odda w Wasze ręce dopracowane fotografie, które sprawią, że wielokrotnie będziecie przeżywać wzruszenie i radość tych chwil, z całego serca polecamy Piqsell!

Emilka i Tomek o nas:

Dzień ślubu był dla nas dniem wyjątkowym i pełnym pozytywnych emocji… i oczywiście bardzo szybko minął. Mamy na szczęście pamiątkę, dzięki której te chwile powracają ze zdwojoną siłą. Szczęście i radość, zabawa, wzruszenie i przede wszystkim MIŁOŚĆ – tylko profesjonalista potrafi w odpowiednim momencie zatrzymać czas i pozwolić przeżyć wszystko jeszcze raz! 🙂 Bardzo dziękujemy!!!

Maja i Kamil o nas:

Natalio! Erneście! Minął już niespełna rok od naszego ślubu a ja wciąż mam wrażenie jak by to było wczoraj. Głównie, to zasługa mojego męża, ale i Wy macie w tym swój udział hehe 🙂 Reportaż, który stowrzyliście w pełni oddaje klimat tego dnia. Na zdjęciach jesteśmy my i nasi bliscy. Prawdziwi! Trochę przerażeni ale szczęśliwi, ze wszystkimi emocjami, które nam towarzyszyły! Bez sztucznych uśmiechów i komicznych poz. Wasz profesjonalizm, poczucie estetyki i ciepło jakie od Was bije sprawiło, że mogliśmy poczuć się sobą, nie zwracając uwagi na błyski fleszy bawić się do rana. Zrobiliście kawał świetnej roboty! Co tu dużo pisać?! Macie ogromny talent, a zdjęcia mówią same za siebie!

Agnieszka i Wawrzyniec o nas:

Za każdym razem kiedy oglądamy zdjęcia z naszego ślubu dostrzegamy coś nowego, coś dobrego. Oprócz pakietu pięknych zdjęć, dzięki którym możemy wracać do tego niepowtarzalnego dnia, poznaliśmy niezwykłych ludzi. Profesjonalistów z dystansem i poczuciem humoru. Gdybyśmy dziś mieli wybierać jeszcze raz, bez wątpliwości wybralibyśmy Natalię i Ernesta

Kasia i Sebastian o nas:

Wybór odpowiedniego fotografa ślubnego, to jeden z najważniejszych aspektów organizacji ślubu i wesela. To w końcu dzięki jego pracy wspomnienia o tym wyjątkowym dniu zostają z nami na zawsze. Stając przed tak ważną decyzją byliśmy pewni dwóch rzeczy – chcieliśmy aby „nasz” reportaż był nieprzesłodzony i w pełni oddawał klimat „tego” dnia, naszego i niepowtarzalnego. Wybór był prosty, chcemy Piqsell! Z racji odległości pierwsze spotkanie odbyliśmy przez Skype. Natalia i Ernest okazali się bardzo miłymi, otwartymi ludźmi a ich uśmiechy w stu procentach utwierdziły nas, że jest to właściwa decyzja.
W dniu ślubu widać było pełen profesjonalizm i dyskrecję Piqsell, Ernest był niemalże niezauważony. Efekt jego pracy przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. W naszych oczach ten dzień był niesamowity, wyjątkowy i takie właśnie są wszystkie zdjęcia. Oddają naszą radość, wzruszenie i szczęście. Ernestowi udało się uchwycić wszystkie najważniejsze chwile! W pakiecie otrzymaliśmy także piękną, elegancko oprawioną fotoksiążkę, która stanowi idealny prezent dla najbliższych.
Kochani, dziękujemy za Waszą pracę i zaangażowanie! Jesteśmy pewni, że jeszcze nie raz będziemy mieć okazję współpracować 🙂

BRIDELLE – najpiękniejszy  ślub roku – Karolina i Michel

“… MAGIA! Ogromna w tym zasługa duetu fotografów! Ich realizacje pokazywałam Wam wielokrotnie. To najwyższa polska półka fotografów ślubnych! Natalia i Ernest Dec fotografują klarownie, koncepcyjnie, dbając o detale, a jednocześnie ukazując te chwile, które są ulotne i nie powtórzą się nigdy więcej. Uwielbiam realizacje, które są kwintesencją całej rzeczywistości tego dnia…”