KASIA I SEBASTIAN – REPORTAŻ ŚLUBNY

by piqsell

Realizacja reportażu ślubnego dla Pary, której ta piękniejsza połowa jest Konsultantką ślubną to duże wyzwanie dla nas 🙂 Postanowiliśmy zmierzyć się z tematem fotografii ślubnej w dniu zaplanowanym w sposób szczególny przez Kasię z YOUR PERFECT WEDDING. To duże wyróżnienie być fotografem pracującym z Konsultantką na jej własnym ślubie. Dziękujemy 🙂

DOŁĄCZ DO NAS NA F A C E B O O K ‘ U

no images were found

Kasia i Sebastian o nas:

Wybór odpowiedniego fotografa ślubnego, to jeden z najważniejszych aspektów organizacji ślubu i wesela. To w końcu dzięki jego pracy wspomnienia o tym wyjątkowym dniu zostają z nami na zawsze. Stając przed tak ważną decyzją byliśmy pewni dwóch rzeczy- chcieliśmy aby „nasz” reportaż był nieprzesłodzony i w pełni oddawał klimat „tego” dnia, naszego i niepowtarzalnego. Wybór był prosty, chcemy Piqsell!

Z racji odległości pierwsze spotkanie odbyliśmy przez Skype. Natalia i Ernest okazali się bardzo miłymi, otwartymi ludźmi a ich uśmiechy w stu procentach utwierdziły nas, że jest to właściwa decyzja.
W dniu ślubu widać było pełen profesjonalizm i dyskrecję Piqsell, Ernest był niemalże niezauważony. Efekt jego pracy przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. W naszych oczach ten dzień był niesamowity, wyjątkowy i takie właśnie są wszystkie zdjęcia. Oddają naszą radość, wzruszenie i szczęście. Ernestowi udało się uchwycić wszystkie najważniejsze chwile! W pakiecie otrzymaliśmy także piękną, elegancko oprawioną fotoksiążkę, która stanowi idealny prezent dla najbliższych.

Kochani, dziękujemy za Waszą pracę i zaangażowanie! Jesteśmy pewni, że jeszcze nie raz będziemy mieć okazję współpracować 🙂

 

1 Comment

  1. 1 marca 2014 at 8:53 ·

    153 – mistrz!!!

Leave a Comment